Igaunijā aizturēts Latvijas narkotirgonis, kurš norijis kilogramu kokaīna

0 komentāri

Tallinas lidostā aizturēts kāds Latvijas pilsonis, kurš bija norijis aptuveni kilogramu kokaīna, ziņo Postimees.

Noziedznieku aizturēja Igaunijas Nodokļu un muitas departamenta darbinieki. Narkotirgonis Igaunijas galvaspilsētā bija ielidojis no Argentīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Igaunijas policija apstiprinājusi, ka šī cilvēka kuņģī atrasti 938 grami jeb teju kilograms rūpīgi iepakota kokaīna. Narkotiskā viela bija ”iesaiņota” 37 atsevišķos iepakojumos.

Igaunijas Valsts prokurors Tāvi Perna atzina, ka narkotiku pārvešana bijusi ļoti riskanta, jo ”pietiktu vien saplīst vienam no šiem maisiņiem, un cilvēks acumirklī būtu miris”.

Nedēļas laikā kopš šī cilvēka aizturēšanas Igaunijā tika aizturēti vēl divi Latvijas pilsoņi, kuriem varētu būt bijusi saistība ar kokaīna pārvadāšanas organizāciju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas