Iespējams, namu pārvaldes nolaidības dēļ gājis bojā sirmgalvis un suns

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā Rīgā, Allažu ielā, liesmās un dūmos gāja bojā pensionārs un viņa suns. Ja tobrīd bija aizdomas, ka sirmais kungs pats nejauši aizdedzinājis dzīvokli, tad jaunākā informācija liek domāt par mājas pārvaldes nolaidību, ziņo raidījums Degpunktā.

Šobrīd policijā par cilvēka bojāeju uzsākts kriminālprocess. Sākotnējais slēdziens tiešām liecina, ka noticis īssavienojums, taču oficiālie ekspertīžu rezultāti būs pieejami ātrākais pēc mēneša, tāpēc plašākus komentārus šodien nesniedz ne likumsargi, ne Rīgas Namu pārvaldnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušās ceturtdienas pēcpusdienā Sarkandaugavā, Allažu ielā, uzliesmoja veca koka nama augšējais stāvs.

Lai arī liesmas vairāk plosījušas ēkas fasādi nekā iekštelpas, ugunsgrēka aculiecinieki tobrīd notikuma vietā sliecās domāt, ka 74 gadus vecais pensionārs pats “nokūpinājis” māju, kaislīgi smēķējot vai kurinot plīti.

Taču šonedēļ Allažu ielas trešā nama iemītnieki pēc notikuma vietas apskates “ar svaigu aci” un pēc sarunas ar policiju un glābējiem jau ir citās domās par notikušo. Iespējams, aizdegusies mājas ārsiena un vecītis nemaz ugunsnelaimē nav vainojams.

Foto:

Raidījums Degpunktā turpinās sekot šīs lietas attīstībai, jo, iespējams, šis šķietamais negadījums tomēr ir kāda konkrēta cilvēka vai iestādes atbildība.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas