Iespaidīga avārija uz Dienvidu tilta! Iesaistītas divas vieglās automašīnas un traktors

0 komentāri

Šā rīta iespaidīgākā avārija, kuras rezultātā uz Dienvidu tilta virzienā uz centru un tuvējās ielās izveidojies milzīgs satiksmes sastrēgums, notikusi ap pulksten deviņiem no rīta. Vietā, kur šoferiem atvēlētas trīs braukšanas joslas, sadūrušies divi Audi un kāds traktors.

Traktora vadītājs domā, ka šā rīta nelaimē vainojams tieši smalkā Audi vadītājs. Viņš, visticamāk, pārkāpis noteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Es braucu pa otro joslu, tur bija nepārtrauktā līnija, es nevarēju pārkārtoties. Viņš sāka pārkārtoties pa labi, tur priekšā mašīna, viņš rāva pa kreisi, bet tur tas ātrums bija nezinu kāds. Ietriecās manā traktorā. Man traktoram pilnīgi aizmugure.

Ceļu policisti, kuri notikuma vietā fiksē negadījuma apstākļus, atklāj, ka šajā situācijā visi lietas materiāli tiks nodoti izmeklētājiem, kuri arī precīzi noteiks, kurš vainojams notikušajā. Taču notikuma vietā redzētais un dzirdētais vīriem liek domāt, ka pie vainas tik tiešām ir šī Audi vadītājs, kurš, visticamāk, pārkāpis satiksmes noteikumus.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas