Ierosināti vismaz trīs kriminālprocesi par Latvijas valstspiederīgo pievienošanos teroristiem

0 komentāri

Ierosināti vismaz trīs kriminālprocesi par Latvijas valstspiederīgo pievienošanos teroristiskajam grupējumam Islāma valsts, šāda informācija ir Drošības policijas rīcībā.

Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets intervijā 900 sekundēs atklāja, ka viens no Latvijas valstspiederīgajiem, kas uz Sīriju bija devies kopā ar sievu un mazgadīgu bērnu, nesen gājis bojā. Tā kā lietā šobrīd notiek izmeklēšana, bojāgājušā vārds un citas detaļas atklātas netiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto


Normunds Mežviets:

Mēs šobrīd esam ieguvuši informāciju, ka šie cilvēki, kas devušies uz Sīriju, ir vairāki. Viņi turp devušies, lai pievienotos teroristiskajai organizācijai Islāma valsts. Šobrīd mums ir trīs procesi – pirmais par Ivaru Grīnbergu, otrs par Oļegu Petrovu, un šā gada sākumā tur gājis vēl viens musulmanis, kurš tur devies ar savu sievu un mazgadīgo bērnu.

Vienlaikus Drošības policija pauž bažas par vietējās musulmaņu kopienas radikalizāciju. Tikmēr Latvijas Islāma kultūras centrs, par spīti tam, ka viens no pārbēdzējiem ir organizācijas bijušais vadītājs, uzskata, ka šie bijuši atsevišķi gadījumi. Centrs došanos uz Sīriju neatbalstot un kontaktus ar radikāļiem neuzturot.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas