Iereibuši vīrieši mēģina nozagt Latvijas karogu

1 komentārs

Divi pamatīgi piedzērušies, taču ļoti enerģiski draugi savu ballīti izlēmuši padarīt īpašu, uzbrūkot kādam valsts karogam!

Pirmais abus iereibušos vīriešus ievēroja mājas saimnieks, kurš pievakarē, izdzirdot klaigāšanu, paskatījās pa sava nama logu. “Es no sākuma pat nesapratu, kas notiek. Viņi sāka lēkāt un mēģināja noraut karogu. Mums viņš ir labi nostiprināts, tādēļ tā vienkārši noņemt viņu nemaz nevar,” stāsta mājas saimnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saprotot, ka iereibušie vīrieši cenšas nozagt pie mājas izlikto valsts karogu, Vladislavs uzmetis jaku un devies ārā. Diemžēl laikā, kamēr vīrietis steidzies apturēt huligānus, viņi tomēr norāvuši karogu un, skaļi izkliegdami dažādus saukļus, ar to rokās laidušies lapās. Šajā mirklī, viņu ceļā stājās divi jaunieši, kuri bija aculiecinieki abu huligānu nedarbiem.

Apjēdzot, ka satrauktais mājas saimnieks un vairāki aculiecinieki šo situāciju neatstās bez rīcības, abi iepriekš bravūrīgie ļaundari metušies bēgt. Par laimi, šajā mirklī pie turpat pāri ielai esošā iecirkņa piestājuši arī pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, kuri, redzot kņadu, metušies nopakaļ abiem bēgļiem un viņu vajātājiem. Tā nu policisti un aculiecinieki abus huligānus noķēruši.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • jožiks
    0

    jožiks

    būtu labāk krievijas karogus zaguši, par tiem neviens neliktos ne zinis!

    24.01.2015 03:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas