Iereibis bērnu ekskursijas autobusa šoferis teju saduras ar policijas auto

0 komentāri

Turpinot materiālu sēriju par noziegumiem deviņdesmitajos gados, piedāvājam jums aplūkot kādu video, kurā vienu no savām pirmajām intervijām sniedz tagadējais Ceļu policijas priekšnieks Normunds Krapsis. Pats stāsts ir par kādu šoferi, kurš pie stūres autobusam, kurā ir ap 40 bērnu un viņu pavadītāju, sēdās alkohola reibumā.

Par laimi, iereibušo šoferi pamanījusi Ceļu policijas ekipāža. Autobusa vadītājs esot braucis pa Krasta ielu virzienā no centra puses un gribēja nogriezties pa kreisi no labējās malējās joslas veidoja kreiso pagriezienu, gandrīz saduroties ar ceļu policijas automašīnu. Drīz vien noskaidrojās, ka šoferis brauc 1,5 promiļu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es šodien nedzēru – dzēru vakar. Šodien es izdzēru tikai vienu alus bundžu,” stāsta šoferis, kurš atzīst, ka līdz ar šo pārkāpumu viņa šofera karjera būšot beigusies.

Autobuss uz Rīgu bija devies no Tumes pagasta. Tajā atradās aptuveni 40 bērnu un viņu pavadītāju. Pēc tam policija autobusu, kas nu bija palicis bez šofera, nogādāja atpakaļ mājās, turklāt eskorta pavadībā.

Deviņdesmitajos gados par šādu pārkāpumu šoferim draudēja 100 latu sods, kā arī aizliegums uz laiku sēsties pie transportlīdzekļa stūres.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas