Iereibis autovadītājs mēģina dot 390 eiro kukuli

0 komentāri

Eksporta ielā policisti apturēja kāda 1982. gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Mercedes Benz. Vīrietis automašīnu vadīja 0,59 promiļu reibumā, tādēļ, lai izvairītos no soda, viņš policistiem piedāvāja 390 eiro lielu kukuli, ziņo likumsargi.

Pārkāpums noticis pagājušajā piektdienā, 13. februārī, ap pulksten 23.50.

Tāpat 13. februārī ap pulksten 13.30 Rīgā, Gaujas ielā, Ceļu policijas darbinieki par ātruma pārsniegšanu pie izglītības iestādes apturēja kādu citu Mercedes Benz zīmola automašīnu. Lai izvairītos no administratīvā soda par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, 1964. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 15 eiro kukuli.

Arī ap pulksten 22.30 Rīgā, Jaunciema gatvē, policisti apturēja automašīnu Chrysler, kuras vadītājs – 1975. gadā dzimis vīrietis – atradās 2,3 promiļu reibumā un vadīja spēkratu bez vadītāja apliecības. Cenšoties izvairīties no soda piemērošanas, krietni iereibušais autovadītājs policistiem deva kukuli 20 eiro apmērā.

Visos gadījumos ir uzsākti kriminālprocesi par kukuļdošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas