Ierēdņi Satiksmes ministrijā ”izpīpē” garāku pusdienas pārtraukumu

0 komentāri

Cigaretes ne tikai saīsina mūžu, bet arī var krietni saīsināt darba dienu. Šodien viena izsmēķa izraisīts ugunsgrēks bija iemesls vairāku simtu ierēdņu evakuācijai no Satiksmes ministrijas ēku kompleksa.

Dažas minūtes pēc pulksten diviem Satiksmes ministrijas ēku kompleksā Rīgas centrā sāka skanēt trauksme un cilvēki, pametot savus darba galdus, steidzās uz izeju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Palīgā glābt, kas glābjams atsteidzās arī ugunsdzēsēji, taču viņi paspēja tikai izritināt šļūtenes. Ūdens tā arī palika automašīnu cisternās un hidrantos.

Glābēji uzteic cilvēku nevienaldzīgo attieksmi pret trauksmes sirēnu. Atsevišķos birojos reiz pa reizei gadās redzēt, ka darbinieki to neuztver nopietni.

Kopējā degšanas platība šajā gadījumā bija viens kvadrātmetrs un acīmredzot šāds neliels ugunsgrēks nespēja radīt bailes, bet gan gluži pretēji – ziņkāri par sabraukušajiem speciālo dienestu darbiniekiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas