Ierēdņi Satiksmes ministrijā ”izpīpē” garāku pusdienas pārtraukumu

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Cigaretes ne tikai saīsina mūžu, bet arī var krietni saīsināt darba dienu. Šodien viena izsmēķa izraisīts ugunsgrēks bija iemesls vairāku simtu ierēdņu evakuācijai no Satiksmes ministrijas ēku kompleksa.

Dažas minūtes pēc pulksten diviem Satiksmes ministrijas ēku kompleksā Rīgas centrā sāka skanēt trauksme un cilvēki, pametot savus darba galdus, steidzās uz izeju.

Palīgā glābt, kas glābjams atsteidzās arī ugunsdzēsēji, taču viņi paspēja tikai izritināt šļūtenes. Ūdens tā arī palika automašīnu cisternās un hidrantos.

Glābēji uzteic cilvēku nevienaldzīgo attieksmi pret trauksmes sirēnu. Atsevišķos birojos reiz pa reizei gadās redzēt, ka darbinieki to neuztver nopietni.

Kopējā degšanas platība šajā gadījumā bija viens kvadrātmetrs un acīmredzot šāds neliels ugunsgrēks nespēja radīt bailes, bet gan gluži pretēji – ziņkāri par sabraukušajiem speciālo dienestu darbiniekiem.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas