Iepriekš tiesāts vīrietis Rīgā līdz nāvei piekauj sievieti

0 komentāri

Pagājušajā piektdienā, 22. maijā, ap pulksten 16.00 Rīgas Zemgales policijas iecirknī tika saņemta informācija, ka Ziemeļu ielā kādā dzīvoklī atrasts 1974. gadā dzimušas sievietes līķis ar redzamiem miesas bojājumiem. Par notikušo policijai ziņoja sievietes radinieki, kuri bija devušies ciemos un atraduši sievieti mirušu.

Par šo gadījumu policijā uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesasbojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Policisti nekavējoties uzsāka izmeklēšanu, lai noskaidrotu iespējamo vainīgo personu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nākamajā dienā, 23. maijā, aizdomās par nozieguma izdarīšanu likumsargi aizturēja 1975. gadā dzimušu vīrieti. Aizturēto nogādāja policijas iecirknī, kur noskaidroja, ka viņš jau iepriekš bijis sodīts par zādzībām.

Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Vakar tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas