Iekšējās drošības birojs kukuļņemšanā pieķēris trīs policistus; kukulis – 700 eiro

0 komentāri

Policistus, kuri apmaiņā pret naudu ļauj braukt dzērušiem cilvēkiem bez autovadītāja apliecības, nevar saukties par likumsargiem. Tieši šādus trīs policistus pagājušonedēļ pieķēris jaunais Iekšējās drošības birojs. Tas biroja neilgajā darba mūžā pagaidām ir lielākais likumpārkāpēju ķēriens.

Jaunais iekšējās drošības birojs, kam jāuzrauga iekšlietu sistēmā strādājošo godaprāts, darbu sāka pirms mazāk nekā diviem mēnešiem. Tomēr pirmā skaļā lieta no biroja nākusi jau tagad. Tā izmeklētāji aizdomās par kukuļu došanu, ņemšanu un starpniecību šādās darbībās aizturējuši trīs policistus un trīs civiliedzīvotājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Policisti aizturējuši auto, kas bijis pilns ar dzērušiem cilvēkiem, turklāt vadītājs bijis bez tiesībām. Tā vietā, lai bezatbildīgos braucējus aizturētu, viņi paņēmuši 700 eiro kukuli, un auto palaiduši braukt tālāk.

Noziegums esot atklāts teju uz karstām pēdām. Runa šajā gadījumā esot par vairākām atsevišķām kukuļošanas epizodēm, kas visas saistītas ar jau minēto automašīnu. Divi no aizturētajiem policistiem ir apcietināti.

“Šī nav klasiska piecīšu došana. Summas būtiski atšķiras. Protams, jāņem vērā, ka šajā gadījumā ir aizturētas visas personas, kas ir bijušas šajā shēmā. Gan kukuļdevēji, starpnieki, ņēmēji,” stāsta Valters Mūrnieks, Iekšējās drošības biroja priekšnieks.

Viņš akcentē, ka birojs turpinās sava priekšgājēja – Valsts policijas Iekšējās drošības biroja – darbu, tostarp ķerot korumpētus ceļu policistus. Tomēr tā darbības lauks būs daudz plašāks, jo pievērsīsies jaunām likumpārkāpumu jomām, tostarp tiem noziegumiem, kurus pastrādājuši ugunsdzēsēji, cietumsargi un citu iekšlietu struktūru darbinieki.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas