Glābēji Rīgā no avarējušas automašīnas atbrīvo pārgalvīgus jauniešus

0 komentāri

Pagājušajā naktī glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai Rīgā no avarējušas automašīnas atbrīvotu pārgalvīgus jauniešus.

Kā pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), izsaukums uz negadījumu tika saņemts plkst.3.41. Lokomotīves ielā 19 un 24 gadus veci jaunieši ar vieglo automašīnu bija ietriekušies stabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens jaunietis no avarējušā auto izkļuva pats, bet divus glābējiem nācās atbrīvot, izmantojot hidrauliskās ierīces. Jaunieši atbrīvoti un nodoti mediķu rīcībā.

Savukārt Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina informēja, ka Lokomotīves ielā stabā bija ietriekusies automašīna Ford. Pagaidām nenoskaidrots automašīnas vadītājs bija devies projām no notikuma vietas. Pēc sākotnējās informācijas, negadījumā bija cietušas trīs personas, kas bijušas automašīnas pasažieri. Visi negadījumā iesaistītie bijuši alkohola reibumā.

Vēl viens izsaukums uz negadījumu Rīgā saņemts vakar plkst.11.05. Uz Salu tilta bija notikusi trīs automašīnu sadursme, kurā cieta cilvēki.

Kā informēja Lūkina, uz Salu tilta nobrauktuves notika sadursme starp automašīnu Ford, kuru vadīja 1992.gadā dzimis vīrietis, automašīnu Nissan, kuru vadīja 1988.gadā dzimis vīrietis un automašīnu Hyundai, kuru vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis.

Slimnīcā tika nogādāts Ford vadītājs un 1995.gadā dzimusi pasažiere, Nissan vadītājs un 1992. gadā dzimusi pasažiere.

Pagājušajā diennaktī kopā reģistrēti 60 satiksmes negadījumi. Četros negadījumos cieta septiņi cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas