Ģimenes iedzeršanas laikā Latvijā izvarota desmit mēnešus veca meitenīte!

225 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē Kokneses novada Iršu pagastā ģimenes iedzeršanas laikā mātes piedzīvotājs pastrādājis dzimumnoziegumu pret desmit mēnešus veco meitiņu. Šim šaušalīgajam un prātam neaptveramam noziegumam uz pēdām nācis raidījums Bez Tabu.

Pēc kaimiņu stāstītā, atstājot bērnu uz nelielu brīdi kopā ar mātes draugu, māte vēlāk viņu atradusi asiņojošu un kritiskā stāvoklī. Notikuma detaļas šobrīd vēl nav zināmas, taču raidījumam Bez Tabu izdevās noskaidrot, –  aizdomās turētais vīrietis pēc notikušā aizvests uz policiju, bet zīdainis kopā ar māti nogādāts Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu žurnālisti šobrīd atrodas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, lai uzzinātu detaļas par bērna veselības stāvokli, kā arī ir ceļā uz Iršu pagastu.

Saistībā ar notikušo policija aizturējusi pusmūža vīrieti. Notiek izmeklēšana. Sākts kriminālprocess pēc 160.pata 6.daļas par seksuālu vardarbību. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Kas īsti ir noticis? Vai notikušo varēja novērst? Kāda ir atbildīgo institūciju – bāriņtiesas un sociālā dienesta atbildība – skaties šovakar raidījumā Bez Tabu plkst. 19.35!

225 komentāri

TOP komentāri

 • Linda
  +27

  Linda

  Es par to,ka vispār tādas personas ir jāpublisko! Un nevar būt runa ne par kādām cilvēktiesībām-jo tie nav cilvēki!

  24.08.2015 13:21

 • vikijs
  +23

  vikijs

  Dzīvoju netālu no tā miesta, uzzināšu kurš tas bija, nošaušu, lieciet kaut mani cietumā, bet es būšu labu darby izdarījusi...

  24.08.2015 13:28

 • rita
  +22

  rita

  nav tādu vārdu, kas izteiktu to pretīgumu... kā var stāvēt un gribēt zīdainītim to nodarīt? Kaut viņam to krānu ar nokaitētu dzelzi nodedzinātu...

  24.08.2015 13:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas