Garkalnē kravas automašīna ietriekusies Riteņbraukšanas skolas grupā; bērnam amputēta kāja

16 komentāri

Garkalnes novadā noticis ceļu satiksmes negadījums – kravas automašīna ietriekusies Rīgas Riteņbraukšanas skolas grupā, tāpat avārijā iesaistīta vēl viena automašīna. Viens no bērniem ir ļoti smagā stāvoklī. Kopumā palīdzība notikuma vietā sniegta 13 cietušajiem.

Negadījuma vietā uz vietas NMPD sniedza palīdzību 13 personām, no tām sešas personas ar vidēji smagām un smagām traumām nogādātas ārstniecības iestādēs. Četri no slimnīcās nogādātajiem ir nepilngadīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Smagā automašīna ietriekusies no aizmugures braucošajā pavadošajā trenera automašīnā un riteņbraucējos. Savukārt tā, lai izvairītos no iebraukšanas sportistos, – iebrauca grāvī.

Ceļā pa Garkalnes novadu brauca jauniešu grupa – pārsvarā tie ir bijuši pusaudži, kuriem jau iepriekš bijusi pieredze riteņbraukšanā, portālam Skaties.lv pauda Rīgas Riteņbraukšanas skolas pārstāvji. Cietis ir arī treneris Jānis Krišlauks. Kā pauda Riteņbraukšanas skolas pārstāvji, uz šosejas nepieredzējuši skolas riteņbraucēji nebrauc.

Video reportāža!

Smagā automašīna aizķēra sportistus, izraisot masveida kritienu, portālam Skaties.lv pauda Riteņbraucēju federācijas pārstāvji. Kā portāls Skaties.lv noskaidroja notikuma vietā, kravas automašīna ir ar Polijas numurzīmēm. Pēc sākotnējās informācijas, šoferis, iespējams, bijis aizmidzis un nav pamanījis priekšā braucošo automašīnu, notriecis gan bērnu, gan ietriecies automašīnā. Bērns patlaban ir ļoti kritiskā stāvoklī, un saskaņā ar sākotnējo informāciju bērnam turpat tika amputēta kāja.

Notikuma vietā patlaban strādā piecas mediķu brigādes, portāls Skaties.lv uzzināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Foto no notikuma vietas:

Izsaukumu uz Vidzemes šoseju Garkalnē policija saņēma pulksten 11:19. Policijas ekipāža ieradās pulksten 11:30, un šobrīd noskaidrots, ka, braucot virzienā uz Siguldu, kāda kravas automašīna ieskrēja automašīnā VolksWagen, kas pēc sadursmes ietriecās vairākos velosipēdistos. Sākotnējā Valsts policijas informācija liecina, ka VolksWagen automašīna bijusi pavadošā automašīna velosipēdistu grupai.

Ir vairāki cietušie, šobrīd uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi, zināms, ka kravas automobiļa vadītājs bijis skaidrā, portālam Skaties.lv pauda Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Satiksme ir ierobežota, taču transporta kustība brīvi rit pa vienu no joslām.

16 komentāri

TOP komentāri

 • es
  +11

  es

  domāju, ka nevajadzētu bērnus, kas pat nav pilngadīgi vest ārā uz šosejām trenēties! viņi taču ir tikai bērni, mazi, nepasargāti! neviens nevar paredzēt notikumus uz priekšu! viņi ir mūsu nākotne! Es saprotu, esi pilngadīgs , pats izvēlies ko darīsi, kur darīsi, kā darīsi, tā ir tava atbildība! Tiešām žēl , ka jācieš bērniem, bet neviens jau to nevarēja paredzēt, bet par sekām vajadzētu piedomāt, pirms kko uzsāk!

  26.10.2015 15:01

 • ziemeļvidzeme
  +10

  ziemeļvidzeme

  Bieži braucu pa šo ceļu un, redzot riteņbraucēju grupas nekaunīgi aizņemot lielo pusi ceļa, pie sevis vienmēr nodomāju, ka līdz nelaimei nav tālu. Tā ir nepiedodama cūcība no sporta skolas un treneru puses!

  26.10.2015 13:44

 • j
  +6

  j

  :.( ak dievs cik traģiski. Lai spēks ir ar jums.

  26.10.2015 13:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas