Gaišā dienas laikā policija aiztur divus aizdomīgus velobraucējus

0 komentāri

Lai arī dažādus šaubīgus tipiņus policisti pilsētas ielās parasti sastop naktīs, ik pa brīdim pārsteigumi gadās arī gaišā dienas laikā! Šoreiz runa ir par diviem aizdomīgiem velobraucējiem.

Notikumi risinājušies šādi – policijas ekipāža patrulējusi un ievērojusi divas aizdomīgas personas. Nojaušot, ka jaunie vīrieši vairās no likumsargiem, vīri sekojuši velobraucējiem un iestūrējuši tajā pašā degvielas uzpildes stacijā, kurā patvērumu meklējuši aizdomīgie velobraucēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Vēlāk, jau uzsākot sarunu ar iespējamajiem ļaundariem, viens no viņiem atzīstas, ka viņa kabatā ir neliels iepakojums ar marihuānu, kā arī paciņa apreibinošo recepšu medikamentu. Aptuveni vienlaikus pa rāciju atskan ziņa, ka otru no jaunajiem vīriešiem labprāt satiktu Valsts policijas darbinieki – izrādās, ka viņš jau kādu laiku ir bijis izsludināts policijas meklēšanā. Vēl vēlāk izrādās, ka divriteņi, ar kuriem pārvietojušies vīrieši, bijuši zagti.

Abiem aizdomīgajiem tipiņiem pēc notikušā piedāvāta brīnišķīga iespēja kādu brīdi atpūsties aiz restēm, savukārt kārtības sargi ķērušies pie velosipēdu likumīgo īpašnieku meklējumiem.

Skaties video un uzzini, kā viss notika!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas