Francijā aizturēts Latvijas iedzīvotājs, kurš, iespējams, slepkavojis Maltas pagastā

0 komentāri

Francijā aizturētais Latvijas iedzīvotājs, iespējams, pastrādājis vairākas slepkavības Rēzeknes novada Maltas pagastā, šodien žurnālistus informēja Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins un VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Jurijs Vasiļjevs.

Aizturētais vīrietis ir Latvijas iedzīvotājs, kurš Francijā uzturējies kā viesstrādnieks. Šajā valstī viņu arī aizturēja. Slepkavības pastrādātas Rēzeknes novada Maltas pagastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizturētais ir dzimis 1981. gadā. Nogalinātie ir vietējie Maltas iedzīvotāji. Divi no nogalinātajiem atrasti privātmājā šovasar. Viņiem tika konstatētas cirstas brūces. Aizturētajam par šiem noziegumiem draud mūža ieslodzījums.

Jau ziņots, ka Latgales reģiona pārvaldes darbinieki sadarbībā ar Francijas policiju aizturējuši 1981.gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par divu vīriešu slepkavību Maltā šogad jūnijā. Līdz aizturēšanai oktobra beigās vīrietis uzturējies Francijā. Policijai ir aizdomas par aizturētā vīrieša saistību ar vēl kādu pirms vairākiem gadiem pastrādātu slepkavību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas