FOTO: Vecpiebalgā avarējis mikroautobuss ar desmit bērniem; ir cietušie

0 komentāri

Vecpiebalgas novadā apgāzies un avarējis mikroautobuss ar desmit bērniem. Visi ir dzīvi, taču septiņi bērni guvuši dažādus nobrāzumus un sasitumus.

Ceļu satiksmes negadījums notika ap diviem dienā Dzērbenes pagastā autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona 24. kilometrā. Braucot mājās no sporta sacensībām, šobrīd nezināmu iemeslu dēļ skolas mikroautobuss noskrējis no ceļa un apgāzies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē informē, ka mikroautobusā atradušies bērni vecumā no deviņiem līdz 11 gadiem. Pēc avārijas daļa no viņiem aizvesti uz Cēsu slimnīcu.

Foto no avārijas vietas:

Avarējušais bijis skolas mikroautobuss, ar kuru bērni atgriezušies no volejbola sacensībām. Mikroautobusa vadītāja nav cietusi, un arī bērniem traumas neesot dzīvībai bīstamas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas