FOTO: nedēļas laikā uziet divas marihuānas audzētavas

0 komentāri

Valsst policijai, veicot narkotiku apkarošanas operāciju, Vārkavas novada Vārkavas pagastā meža masīvā, izdevies uziet narkotisko vielu saturošo augu nelikumīgu audzētavu. Ierīkotajās siltumnīcās tika atrasti un izņemti 11 marihuānas augu stādi, kā arī jau gatavo produkciju, proti, aptuveni 1227 gramus kaltētas marihuānas.

Turpat tika aizturēts arī pats ”dārznieks” , 1988.gadā dzimis vīrietis, kurš, lai pieskatītu un regulāri varētu rūpēties par saviem augiem, bija speciāli iegādājies arī dārza mājiņu – treileri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sakarā ar minēto atradumu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta otrās daļas.

Jāpiebilst, ka par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu lielos apmēros soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Savukārt, 28.septembrī Ludzas novada Ņukšu pagastā tika atrasti un izņemti 5 marihuānas augu stādi. Uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas