FOTO: mīklainos apstākļos Pārdaugavā sadeg kravas auto

0 komentāri

Pagaidām nenoskaidrotos apstākļos ceturtdienas vakarā nodegusi kravas automašīna Pārdaugavā.

Minētā ugunsnelaime notikusi Bauskas ielā 102 un, visticamāk, notikusi ceturtdienas vakarpusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atrodoties notikuma vietā, Bez Tabu novēroja, ka kravas pārvadājumu automobiļa motors un salons ir pamatīgi izdedzis, bet no liesmām nedaudz cietis arī kravas nodalījums. Redzams, ka notikuma vietā mētājas arī ugunsdzēšamais aparāts, tomēr acīmredzot ar to bijis par maz, lai likvidētu spēcīgās liesmas.

Skaties.lv sazinājās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvi Viktoriju Gribusti, tomēr viņa ugunsgrēka cēloni un apstākļus pagaidām nevarēja sīkāk komentēt.

Skaties foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas