FOTO: Matīsa ielas ugunsgrēks ir lokalizēts; atjaunota arī satiksme

0 komentāri

Piektdienas rītā pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ izcēlies ugunsgrēks Matīsa ielā.

Kā Skaties.lv pastāstīja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste, izsaukums uz ugunsgrēku saņemts 8.13. Ierodoties notikuma vietā, bija redzams, ka ar atklātu liesmu deg ēkas otrais stāvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābēji pārmeklēja ēku, un no tās tika izcelti trīs cilvēki. No cietušajiem medicīniskā palīdzība bijusi nepieciešama sievietei, kura atrodas mediķu aprūpē. Patlaban ugunsgrēks ir lokalizēts un arī satiksme uz šajā ielas posmā ir atjaunota.

Skaties video:

Degošā ēka Matīsa ielā:

Ugunsdzēsējiem izdevies lokalizēt ugunsgrēku:

Aculiecinieka video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas