FOTO: Liepājā ballīšu laikā puišeļi uzglūn dāmām; zog somiņas un telefonus

1 komentārs

Liepājas ielās uzdarbojas mazi zēni, apmēram 12-15 gadu veci, kuri gaišā dienas laikā nekaunīgi apzog garāmgājējus, brīdina kādas sievietes ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Puišeļi Liepājas centrā un parka teritorijā dāmām un meitenēm sākumā vaicā ”vai var piezvanīt?” vai arī ”cik ir pulkstenis?”, bet naktīs pludmales zonā piektdienas un sestdienas naktīs vienkārši rauj ārā somas, makus, un tad skrien prom dziļi kāpās. ”Dažu dienu laikā jau ir bijuši vairāki atgadījumi,” raksta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tā kā, kad dodaties atpūtā vai pastaigā, labāk turiet savas mantas ciešāk!” brīdina sieviete.

Sieviete, kura pati kļuvusi par zagļu upuri, policijā uzrakstījusi iesniegumu. Cerībā, ka kāpās izdosies atrast savu somiņu, tās vietā atradusi vairākas citas mantas, kuras nogādājusi Liepājas policijas iecirknī, Bāriņu ielā.

Dalies ar ziņu, lai īpašnieces atgūst attēlā redzamās mantas.

1 komentārs

TOP komentāri

  • zvaigžņu vilks
    +2

    zvaigžņu vilks

    cerams ka pelnīti norausies un arī uzrausies uz likumsargiem drīz

    04.08.2015 17:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas