FOTO: 15. trolejbusa galapunktā saduras skolēnu autobuss un Lexus

0 komentāri

Otrdienas pēcpusdienā pie Latvijas Universitātes, 15. trolejbusa galapunktā, sadūrās skolēnu autobuss un Lexus automašīna, novēroja Skaties.lv.

Tā kā negadījums notika blakus 15. trolejbusa pieturai, pamazām sāka veidoties sastrēgumi, taču drīz vien ceļu satiksmes negadījumā iesaistītie transportlīdzekļi aizbrauca tālāk, lai nekavētu satiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Negadījums notika 8. jūlijā pēc plkst. 12.00 dienā. Cietušo, pēc Skaties.lv novērojumiem, negadījumā nav.

Foto no negadījuma vietas:

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā Rīgas centru pārpludinājuši skolēnu autobusi un paši skolēni, kas piedalās dziesmu un deju svētkos.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka skolēnu dziesmu svētku laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi. Galvenokārt ierobežojumi ir apstāšanās un stāvēšanas jomā, proti, daudzviet svētku laikā nedrīkst novietot automašīnas, kā arī pilnībā slēgta ir satiksme 11. novembra krastmalā.

Aicinām autovadītājus būt saprotošiem, lai XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki var nokļūt visur, kur nepieciešams. Papildu informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama te!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas