Feierābends kukuli, iespējams, saņēmis par ieroču nēsāšanas un lietošanas atļaujām

0 komentāri

Kukuļošanas skandālā iesaistītais Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends savā amatā nestrādās, intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Viņš arī pauda, ka, iespējams, kukulis ir saistīts ar apsardzes darbinieku vēlmi iegūt ieroču nēsāšanas un lietošanas tiesības, kārtojot eksāmenu. Patlaban policijā ir divas jomas, kas ir “riska zonā” – tā ir ieroču atļauju izsniegšana un apsardzes darbinieku sertifikācija, sacīja Valsts policijas priekšnieks.

Lai arī Feierābends no amata tiks atstādināts, Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs, visticamāk, atbrīvots netiks, sacīja Ķuzis.

Kukuļošanas skandāls policijā! Iedzīvotāji uzskata, ka atklātais pārkāpums neko nemainīs

Kukuļošanas skandāls policijas vadībā – sākts kriminālprocess par vairāku tūkstošu eiro kukuli. Šajā lietā ir apcietināts arī Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends. Vai šādas aizturēšanas un lietu atklāšana liecina, ka policijā beidzot gaidāmas kādas pozitīvas pārmaiņas vai tomēr nē?

LNT raidījuma 900 sekundes un TNS veiktajā aptaujā secināts, ka katrs piektais ekonomiski aktīvais iedzīvotājs domā, ka šāds notikums Valsts policijas darbu kopumā ietekmēs pozitīvi.33% domā, ka Iekšējās drošības biroja atklātais pārkāpums policijas darbu ietekmēs negatīvi, bet 38% uzskata, ka šie soļi neko būtisku policijas dzīvē nemainīs.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas