Ēst gatavošana pēc ”trīsdiennieka” beidzas ar ugunsgrēku

0 komentāri

Pārceptu pelmeņu dēļ nedēļas nogalē gandrīz aizgājuši bojā divi jauni cilvēki. Viņus no piedūmotām telpām izglābis kaimiņš – profesionāls riteņbraucējs Oļegs Meļehs, kurš tieši tobrīd atgriezies mājās no sacensībām.

Panna ar piedegušiem pelmeņiem, kas guļ uz zemes Kartupeļu ielas 52A nama pagalmā, garāmgājējiem šodien liek smaidīt, taču vakar vakarā šeit valdījis pamatīgs haoss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Divi jauni cilvēki gandrīz nosmakuši dūmos, jo uz plīts atstātais ēdiens palicis nepieskatīts, bet abi dzīvokļa iemītnieki iesnaudušies.

Oļegs, kurš abus jauniešus izglābis, stāsta, ka abi cietušie pēc izvilkšanas no dzīvokļa bijuši tiešām smagā stāvoklī. Ja viņš būtu ieradies mājās drusku vēlāk, abiem jauniešiem cerības uz glābiņu būtu minimālas.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas