Esi vērīgs! Daugavpilī zog kanalizāciju aku vākus

0 komentāri

Uzņēmumi Daugavpilī regulāri vēršas Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē ar iesniegumiem par to, ka tiek nozagtas komunikāciju un kanalizācijas tīklu aku lūku čuguna vāki.

Šāda veida zādzības ne tikai rada lielus zaudējumus uzņēmumiem, bet apdraud gan cilvēkus, gan dzīvniekus, kā arī nereti kļūst par iemeslu transportlīdzekļu bojājumiem un pat ceļu satiksmes negadījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Čuguna lūku zādzības ir bijušas vienmēr, tomēr jūnijā to skaits Daugavpils pilsētā ir krasi pieaudzis. Visbiežāk minētās zādzības Daugavpilī ir fiksētas Ķīmiķu un Stropu mikrorajonos.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde aicina Daugavpils iedzīvotājus, kuri kļūst par kanalizācijas lūku zādzību lieciniekiem, nekavējoties ziņot par to policijai pa tālruni 654-03302, 110 vai personīgi vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas