Esi uzmanīgs! Ogrē siro īpaši nekaunīgi zagļi!

0 komentāri

Ogres pusē siro patiesi nekaunīgi garnadži – pēdējo dienu laikā apzagts gan veikals, gan pagastmāja.

Pagājušās nedēļas nogalē Rembates vienīgajā veikaliņā nakts laikā ielauzušies zagļi. Pēdējo pāris gadu laikā šī bijusi jau trešā ļaundaru vizīte. Pēc notikušā šeit paviesojušies arī policisti, kuri uzsākuši zādzības izmeklēšanu, bet veikaliņa saimnieks atzīst, ka šādi nelāgi piedzīvojumi jau  apnikuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms pāris dienām kāds garnadzis paviesojies arī Lauberes pagasta pārvaldes telpās. Darba dienas vidū no priekšnieka kabineta bez pēdām pazudis portatīvais dators un sekretāres maciņš ar naudu, bankas kartēm un dokumentiem.

Diemžēl tagad uz laukos pierasto drošības sajūtu vairs nevarēs paļauties. Apskatot kameru ierakstus, atklājies, ka darbinieces prombūtnes laikā kabinetā iegājis kāds aptuveni piecdesmit gadus vecs vīrs, kurš pēc mirkļa jau ar maisiņu rokās no turienes atgriezies. Tieši šajā maisiņā arī, visticamāk, atradušās nozagtās mantas. Pa perimetru izliktās kameras vēl piefiksējušas, kā ļaundaris nedaudz vēlāk iznāk no ēkas, iesēžas kādā vieglajā automobilī un dodas prom.

Vietējie policisti raidījumam Degpunktā atzīst, ka vismaz pagaidām pagastmājas apzadzēju nav izdevies notvert, taču veikala zagļu uzdzīvei jau pielikts punkts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas