Engurē nodeg privātmāja

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Engures pagasta Apšuciems mierīgs privātmāju rajons, kur visi kaimiņi viens otru labi pazīst un dzīvo lielā mierā un klusumā. Vakar, 17. aprīlī, no rīta ierasto klusumu un mieru iztraucēja ugunsdzēsēju sirēnas.

Sāka degt kāda pusotra stāva dzīvojamā māja un tai blakus esošā guļbūves lapene. Kā šeit, apdzīvotā ēkā varēja sākties ugunsgrēks, tuvākie kaimiņi rausta plecus. Mājas saimnieks visu laiku dzīvojot uz vietas, nekas neesot liecinājis, ka kādu dienu varētu notikt tāda nelaime.

Tagad kaimiņus, kā jau labus paziņas, satrauca – kas ar mājas saimnieku notiks tālāk, kur viņš paliks, pēc tam, kad ēku nopostījušas liesmas. Jāpiebilst, ka rīta stundā, kad glābēji atbrauca uz nelaimes vietu, aizdegšanās draudēja arī citiem, apkārtējiem namiem un dzēšana nevedās tik veikli kā varbūt gribētos.

Par iespējamiem aizdegšanās iemesliem glābēji pagaidām klusē. Tad, kad viņi atbrauca uz ugunsgrēka vietu, degošajā mājā neviena cilvēka nebija. Cietušo degšanā, par laimi, nav un tālāk jau darbs policistiem – saprast, kā un kāpēc postošais ugunsgrēks izcēlies.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas