Eksplozijā izpostītajā mājā varēs atgriezties pēc divām nedēļām

0 komentāri

Ir pagājusi nedēļa kopš eksplozijas daudzdzīvokļu mājā Rīgā, Stendes ielā, kur cieta pieci cilvēki. ”Degpunktā” komanda devās skaidrot, kad beidzot iemītnieki varēs atgriezties savās dzīvesvietās. Diemžēl iedzīvotāju rīcībā esošā informācija nav iepriecinoša, kaut gan amatpersonas apgalvo pretējo.

Stendes ielas nama durvju priekšā vēl joprojām notiek rosība. Divi lieli konteineri pilni ar būvgružiem un salauztām mēbelēm tagad ceļos uz izgāztuvi. Sāksies remontdarbi, lai atjaunotu nama otro stāvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Informāciju par pus gadu ilgiem remontdarbiem iedzīvotāji ieguvuši no pēdējās kopā sanākšanas. Tajā esot piedalījies arī apsaimniekotāja pārstāvis. Rīgas namu pārvaldnieka preses dienestā gan sola, ka pus gads noteikti nebūs jāgaida. Ar divām nedēļām pilnībā pietikšot, lai atjaunotu īpašumu.

Dzīvokļa saimnieks, kurš visticamāk būs atbildīgs par postošo sprādzienu vēl joprojām atrodas slimnīcā. Pēc neoficiālas informācijas viņš no reanimācijas gan esot pārvests un nodaļu, taču iedzīvotāji neliek lielas cerības uz to, ka viņš kādreiz vēl šeit rādīsies.

Degpunktā komanda turpinās sekot notikumu attīstībai Stendes ielā un jau pēc divām nedēļām mēs pārbaudīsim, vai namu pārvaldes ir turējusi vārdu un iedzīvotāji varēs atgriezties savās mājās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas