Ekspertīze: Berģos atrastā mirusī sieviete, visticamāk, nav noslepkavota

0 komentāri

Pagājušajā otrdienā, 3. martā, Rīgā, Berģos, uz ceļa braucamās daļas tika atrasts 1963. gadā dzimušas sievietes līķis ar miesas bojājumiem. Lai arī sākotnējā versija neizslēdza slepkavību, tagad noskaidrots, ka, visticamāk, viņai palicis slikti ar veselību.

Valsts policija neizslēdza versiju, ka pret sievieti pastrādāts noziedzīgs nodarījums, tādēļ tika nozīmēta gan tiesu medicīniskā ekspertīze, lai noteiktu sievietes nāves cēloni, gan arī lūgta aculiecinieku palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd ekspertīze ir pabeigta, un eksperts secinājis, ka sieviete mirusi veselības problēmu, insulta dēļ, savukārt miesas bojājumi iegūti kritiena dēļ.

Izmeklēšana par notikušo vēl turpinās, lai noskaidrotu, vai sievietei pēc viņas nāves ir nozagtas kādas personiskās mantas, taču policijai nav aizdomu, ka sieviete būtu mirusi vardarbīgā nāvē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas