Pusaudzes viltus profils piesaistījis 90 potenciālu pedofilu uzmanību

0 komentāri

Policiju satrauc tas, ka ir Latvijā ir daudz cilvēku, kuri vēlas seksuāli izmantot nepilngadīgos, atzina Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Izmeklējot “Imantas pedofila” lietu, policija nākusi uz pēdām daudziem noziedzīgiem gadījumiem. To, ka Latvijā netrūkst cilvēku, kas vēlētos seksuāli izmantot nepilngadīgos, parāda kāds policijas atklāts noziegums. Proti, kāda personu grupa ievietoja internetā 14 gadīgas meitenes viltus profilu. Meitene it kā piedāvājusi seksuālus pakalpojumus. Vēlāk personu grupa šantažējusi tos cilvēkus, kas šo viltus profilu apmeklēja un bija gatavi izmantot pusaudzes piedāvātos pakalpojumus. Kopumā par šo profilu esot ieinteresējušās aptuveni 90 personas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas