Dzērājšofera vainas dēļ savainotie bērni var cerēt uz drīzu izveseļošanos

0 komentāri

Visi vakar smagās automašīnas un skolēnu autobusa satiksmes negadījumā cietušie bija vecumā no 10 līdz 13 gadiem, tādēļ ar neatliekamās medicīniskās palīdzības starpniecību viņi tika nogādāti Bērnu klīniskajā slimnīcā Rīgā.

Negadījumā cietušie ir nepilngadīgi. Šādos gadījumos sarunas ar masu medijiem iespējamas tikai ar vecāku atļauju. Joprojām atrodoties pārdzīvojumu iespaidā, vecāki savus bērnus vēlējās atturēt no papildu pārdzīvojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā autobusā atradās 32 bērni. Viņi devās uz sporta sacensībām. Vietā, kur jādod ceļš pretim braucošajiem, autobuss piebremzēja, savukārt sekojošais kravas automobilis nē. Šīs automašīnas vadītāja izelpā tika konstatēts 1,42 promiļu smags reibums.
Trieciena rezultātā autobusā sēdošie bērni atsitās pret priekšējo krēslu. ”Vienam ir nelieli organiski bojājumi, vienam funkcionālas problēmas,” par gūtajām traumām vēsta Bērnu slimnīcas ārsts Arnis Ozols, ”tas ir smadzeņu satricinājums. Šajā gadījumā, izmeklējot objektīvo, mēs neredzam nekādus bojājumus vizuāli smadzeņu masā vai audos. Ja ir – to saucam par organiskiem bojājumiem.”
Tiek prognozēts, ka visi cietušie slimnīcu varētu pamest jau tuvāko dienu laikā.

Ar vieglākām traumām 14 skolēni vērsušies pēc mediķu palīdzības arī Liepājā, no kurienes autobuss braucis. Saskaņā ar Liepājas slimnīcas sniegto informāciju sūdzības pārsvarā bijušas par roku, kāju un galvas sasitumiem. Taču visi šie bērni var turpināt ārstēšanos mājās.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas