Draugu iedzeršana beidzas ar “klopi” un lietā liktu nazi

1 komentārs

Kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlies konflikts, kura laikā sadurts un piekauts kāds vīrietis.

Izsaukumu uz kādu dzīvokli Rīgā, Baložu ielā, Kurzemes iecirkņa policisti saņēma ceturtdien, kur kaimiņi izdzirdējuši skaļu konfliktu. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja, ka dzīvoklī atrodas vīrietis ar miesas bojājumiem, tādēļ nekavējoties izsauca mediķus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti noskaidroja, ka dzīvoklī mitinājās divi vīrieši, kuri kopā bija lietojuši alkoholiskos dzērienus, bet tad abu starpā izcēlies konflikts, kas drīz vien pārvērties kautiņā. Jaunākais no konfliktā iesaistītajiem paķēris nazi un vairākas reizes otru sadūris, pēcāk cietušo arī spēris un sitis ar dūrēm. Cietušais tika nogādāts slimnīcā, bet 1990. gadā dzimušais vīrietis aizturēts.

Aizturētais vīrietis, kurš iepriekš sodīts par zādzībām, tika nogādāts iecirknī. Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Janicis
  0

  Janicis

  Tagad nu viesiem skaidrs, kāda ir draudzības cena un izpratne Latvijā.
  Labāk varbūt tomēr nedraudzēties.

  06.11.2015 21:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas