DP lūdz sākt kriminālvajāšanu pret vienu no Krimas tūrisma braucienu organizētājiem

0 komentāri

Drošības policija prokuratūrai lūgusi sākt kriminālvajāšanu pret vienu personu saistībā ar tūrisma braucienu organizēšanu uz Krimu.

Kriminālprocess sākts par sankciju pārkāpšanu, ko pret Krieviju noteikusi Eiropas Savienība. Tostarp aizliedzot sniegt pakalpojumus, kuri tieši saistīti ar tūrisma darbībām Krimā un Sevastopolē, pēc šo vietu nelikumīgās aneksijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka Drošības policija pērnvasar veica kratīšanu kādā uzņēmumā, kas piedāvājis tūristus vest uz Krimu. Kratīšanas tika veiktas divās adresēs, kur atrodas tūrisma firma MKBC Tour. Toreiz šā uzņēmuma ceļojumu konsultante apgalvoja, ka ceļojumi uz Krimu pārdoti četrām personām un tūrisma uzņēmums it kā neesot zinājis, ka šādus ceļojums nav atļauts veikt.

Tāpat Drošības policija lūdz prokuratūru šajā kriminālprocesā turpināt lietu pret vienu juridisko personu par piespiedu ietekmēšanas līdzekļa piemērošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas