Divi vīrieši iekāro LNT ēkas pagalmā esošās mantas

0 komentāri

Zog visur. To zina visi. Taču ir vietas, kur labāk to nedarīt. Piemēram – televīzijas ēkas pagalmā. Tā var ļoti ātri kļūt ne tikai par policijas klientu, bet arī par televīzijas zvaigzni. Tieši tā notika ar diviem Aleksejiem, kuri šodien pēcpusdienā sāka darboties pa Elijas ielas pagalmu. Viņu rīcība šķita ļoti aizdomīga, tāpēc cilvēki ātri vien sāka interesēties – ko tad abi Alekseji īsti dara.

”Mēs gribējām savākt metālu. Domājām, ka nevienam to nevajag,” stāsta abi garnadži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrieši apgalvo, ka kāds jau bijis šajā pagalmā pirms viņiem, vienkārši nav paspējis savākt metālu, un tāpēc tas paslēpts pie pagalmā esošā treilera.

Iespējams, ka puiši stāsta patiesību un paši treilerī nav līduši, savukārt metālu pirms viņiem savācis kāds cits. Vienkārši nav paguvis aiznest. Iespējams gan arī, ka viņi paši vien ir pie visas šmuces vainīgi.

To noskaidros policija, ko Alekseji sagaidīja kopā ar Degpunktā komandu. Kamēr gaida, viņi pastāsta mazliet par savu dzīvi. Nekāda saldā tā nav. Visu laiku jālasa metālu, lai nopelnītu un dzīvot tā īsti arī nav kur.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas