Dīvainos apstākļos Ogrē sadeg automašīna

0 komentāri

Ogrē ar milzu liesmu kāda Brīvības ielas nama pagalmā nosvilusi Kia Picanto automašīna. Uguns bijusi tik liela, ka bojājumi radušies arī blakus novietotajām Toyota un BMW automašīnām, vēsta raidījums Degpunktā.

Nodegušās automašīnas saimnieks Helmuts stāsta, ka pēc dienas gaitām viņš atgriezies mājās un novietojis automobili stāvvietā. Tobrīd nekas neesot liecinājis par nelaimi. Taču jau pēc pusstundas viņš izdzirdējis, ka pagalmā “visi klaigā”. Saceltās kņadas iemesls bijis, – viņa auto dedzis tā, ka paša spēkiem to nav bijis jēgas dzēst. Vienīgā lieta, ko paguvis no degošā auto “izraut”, bijusi sievas somiņa, kurā atradās dzīvesbiedres pase.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Helmuts stāsta, ka automašīnai nebija tehnisku problēmu, taču tajā pašā laikā automašīnas saimnieks nedomā, ka tā bijusi ļaunprātība. Noskaidrot notikušā apstākļus ir policijas darbs.

Skaties foto un video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas