Digitālgeitas tiesnesis: piespriestie naudas sodi būs jāsamaksā – citādi cietums!

0 komentāri

Šovakar TV3 Ziņu izlaidumā viesojās tiesnesis Juris Stukāns, kurš šodien nolasīja spriedumu tā saucamās Digitālgeitas lietā, piespriežot apsūdzētajiem prāvus naudassodus un arī reālus cietumsodus. Tiesnesis skaidroja, ka piespriestie naudas sodi mēneša laikā būs jāsamaksā, pretējā gadījumā notiesātajiem draud reāls cietumsods. 

Tiesnesis Juris Stukāns arī norādīja, – ja lieta tiktu izskatīta ātrāk, tad apsūdzēto sodi būtu vēl lielāki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Digitālgeitas sākotnējais prokurors Edvīns Piliksers skaidroja, kāpēc uz pasūdzēto sola nav bijis ekspolitiķis un uzņēmējs Andris Šķēle. Kā norādīja prokurors, Šķēle šai lietai stāvēja tuvu klāt, bet nav pierādījumu, ka viņš būtu pārkāpis likumu.

Vairāk par Digitālgeitas spriedumu skaties video TV3 Ziņās!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas