Diennakts laikā uz robežas aiztur 15 vjetnamiešus

2 komentāri

Naktī no 26. uz 27. septembri Kārsavas novadā aizturēti 15 valsts robežu nelikumīgi šķērsojuši Vjetnamas pilsoņi un 2 personu pārvietotāji, abi Latvijas pilsoņi.

Veicot robežas apsekošanu, Goliševas pagastā, apmēram 500 metrus no valsts robežas, robežsargi konstatēja kādu automašīnu Renault un aizturēja tajā esošos 15 Vjetnamas pilsoņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Robežsargi, iesaistot papildspēkus, nekavējoties uzsāka likumpārkāpēja – automašīnas vadītāja meklēšanu. Pāris stundas vēlāk netālu no notikuma vietas iespējamais likumpārkāpējs (Latvijas pilsonis) tika aizturēts, savukārt uz ceļa Luņoki–Sopki uz aizdomu pamata par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai tika apturēta vēl viena automašīna – Mazda 626 un aizturēts tās vadītājs – otrs Latvijas pilsonis.

Vjetnamas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Daugavpils, savukārt abi Latvijas pilsoņi ievietoti Valsts policijas īslaicīgas aizturēšanas vietā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Velta Kociņa
  0

  Velta Kociņa

  Nu sareizināsim atkal ar 2000.(tūkstošiem)par katru Vjetnamieti ,kuru jānogādā atkal atpakaļ...superīgi !!!

  29.09.2015 20:50

 • ...
  0

  ...

  vini tacu naak ieksaa katru dienu ,,,katru diena aviizes par to raksta :))))A MEES KAMEER PAR BEEGLIEM A SIE TIKMER IEKSAA PA KRUUMIEM ..komisijas kas notiek pie roberzaam

  29.09.2015 19:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas