Dienas vidū nodeg vasarnīca

0 komentāri

Siguldas novada Egļupē, šodien, 3.septembra dienas vidū izcēlās pamatīgs ugunsgrēks. Slimnīcā nogādāta kāda grūtniece un viņas astoņu gadus vecais bērns.

Vasarnīcu ciematiņa mieru šodien pusdienlaikā pēkšņi pārtrauca izmisīgi palīgā saucieni. Tur kliedza kāda jauna sieviete, grūtniece, kura vairs nespēja tikt ārā no liesmu pārņemtās mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr kāda kundze, satraukta pēc redzētā, cīnījusies pati par savu veselību, tikmēr citi kaimiņi metušies glābt degošajā mājā iesprostoto grūtnieci un viņas astoņus gadus veco meitiņu. Bērns no balkona nolecis pats, bet sieviete nekādi nav spējusi glābties.

Kamēr cilvēki mēģināja palīdzēt grūtniecei atgūties, šurp steidzās cits kaimiņš, kurš bija atradis garākas trepes.

Kopīgiem spēkiem beigu beigās sievieti izdevies dabūt nost no balkona un viņa, ar apdegumiem nodota mediķiem. Savukārt māja nodegusi gandrīz pilnībā.

Glābēji saka, ka izsaukums saņemts ļoti vēlu. Iespējamo degšanas iemeslu viņi nenosauc, taču varētu būt, ka māja aizdegusies, jo bērns neveiksmīgi mēģinājis darboties virtuvē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas