Deviņdesmito izklaides – no alkohola, līmes un magoņu sēklām līdz heroīnam

0 komentāri

Līdzīgi kā mūsdienās, arī deviņdesmitajos gados, neilgi pēc Latvijas Valsts neatkarības atjaunošanas, kārtībsargiem regulāri nācās cīnīties ar jauniešiem, kas nolēmuši izklaidēties, lietojot apreibinošas lietas, un nereti arī pēc tam pastrādāja dažādus ”nedarbus”, par kuriem draud arī bargāks sods.

Piemēram, alkoholu deviņdesmitajos gados dzēra daudz, un bieži un pēc tam darīja dažādas sliktas lietas. Policisti, protams, dzērājus ķēra, turklāt nereti jaunieši pastaigājās ar visām pudelēm rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pie kāda jauniešu bariņa tika atrasts ne vien šņabis, bet arī šādas tādas mantas. Pusaudži apgalvo, ka tās neesot zagtas, bet gan no vecmāmiņas dzīvokļa. Šis ir tikai viens no ”deviņdesmito stāstiem”, kurus atminas policisti.

Skaties foto!

Tāpat policisti reiz deviņdesmitajos atraduši kādu ”narkomānu ligzdiņu”. Jauniešu bariņš apmeties kādā pamestā mājā Rīgā. Izrādās, ka pusaudži šajā mītnē aizrāvušies ar līmes ostīšanu.

Līmes ostīšana tolaik bija sākums ”stiprākām lietām”. Ar to, kā var noprast, zināmās aprindās niekojās visi, kuriem nebija slinkums, apgalvo arī biedrības Dialogs darbinieks Juris. Viņš lietojis narkotikas vēl padomju gados un arī deviņdesmitajos, tostarp mēģinājis arī līmi. Pamatīgāk gan aizrāvies ar no magonēm gatavoto tā dēvēto ”hanku”. Sācis lietot vēl padomju gados. Šīs narkotikas toreiz bija lētas – magones auga it visur, atlika tās tikai apstrādāt.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas