Dažam Volga šķiet norakstāms auto, bet zagļiem Imantā tas ir īpaši kārdinošs “medījums”

0 komentāri

Šā gada aprīļa sākumā Imantā kāds vīrietis pamanīja, ka viņa garāžai uzlauzta slēdzene un nozagtas retro automašīnas Volga detaļas. Par notikušo viņš paziņoja policijai.

Izmeklēšanas laikā Rīgas Kurzemes iecirkņa kriminālpolicisti noskaidroja, ka likumpārkāpumu, iespējams, izdarījis kāds 1971. gadā dzimis vīrietis. 14. aprīlī Imantā netālu no nozieguma vietas policisti viņu aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saistībā ar notikušo pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policistiem nozagtās detaļas izdevās atgūt un atdot cietušajam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas