Daugavgrīvā nodeg teju 100 tūkstošus eiro vērti traktori

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Pagājušajā naktī slēgtā teritorijā Daugavgrīvā uzliesmojuši divi gandrīz 100 000 eiro vērti traktori. Zvans par ugunsnelaimi nomaļajā teritorijā Lēpju ielā atskanējis īsi pēc diviem naktī, mirklī, kad stāvvietas darbinieks pamanījis, ka viņa apsargātajā teritorijā aizdedzies traktors.

Bolderājas policisti, jau ķērušies pie šīs lietas šķetināšanas. Likumsargi noskaidrojuši, ka liesmas iznīcinājušas gandrīz 100 000 eiro vērtu tehniku. Traktors New Holland novērtēts par 38 000 tūkstošiem, bet ekskavators Kobelco par 60 000 eiro.

Kā stāsta vietējā iecirkņa priekšniece, šīs lietas atklāšanai būs nepieciešama arī iedzīvotāju palīdzība, jo ir skaidrs, ka abi braucamrīki tumšajā nostūrī neuzliesmoja paši no sevis.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kazjols
    0

    Kazjols

    Kādam sliktu laikam bija nodarījis, ka uguni pielaida

    04.12.2014 02:07

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas