Dārza mājiņu dedzināšanas sērga nerimst; pārsvarā vaino bezpajumtniekus

0 komentāri

Ceturtdien atgriežoties no Latvijas Finiera rūpnīcas ugunsgrēka Bolderājā, netālu no pagrieziena uz Voleriem raidījuma Degpunktā komanda kļuva par aculieciniekiem ugunsnelaimei kādā dārza mājiņā. 

Liesmas nelielajā koka namiņā bija labi redzamas pat no Daugavgrīvas šosejas. Tā kā tuvumā Degpunktā komanda nemanīja nedz ugunsdzēsējus, nedz citus aculieciniekus, žurnālisti nolēma piezvanīt ugunsdzēsējiem. Pēc zvana uz glābšanas dienestu atklājas, ka kāds tomēr jau ziņojis par šo notikumu un glābēji jau esot ceļā. Pēc mirkļa turpat netālu Degpunktā sastapa kādu kundzi, kura redzot biezos dūmus, nākusi lūkot, kas noticis. Kā izrādās, arī viņas dārza mājiņa nesen nodegusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābēji ir klāt un steidz izritināt šļūtenes, pēc brīža notikuma vietā piestāj arī mediķu auto. Kad uguns ierobežota, Degpunktā komanda dodas pie ugunsdzēsēju komandiera. Kā izrādās, glābēji uz nelaimes vietu traukušies no Maskavas ielas depo, jo lielākā daļa kolēģu vēl atradās izsaukumā Latvijas Finiera rūpnīcā.

Glābēju daļas komandieris atzīst, ka šādi un līdzīgi izsaukumi par ugunsgrēkiem dārza būdiņās glābšanas dienestā atskan itin bieži. Pārsvarā gadījumu, par šiem notikumiem tik tiešām parūpējas vietējās iedzīvotājas pieminētie bezpajumtnieki – metāllūžņu vācēji, vai arī puišeļi, kuriem gadījies tikt pie sērkociņiem.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas