Dārga viskija pudele var kļūt par iemeslu nokļūšanai cietumā

0 komentāri

Noziedzniekiem patīk atgriezties nozieguma vietā – iespējams, esat dzirdējuši šādu apgalvojumu mākslas filmās vai daiļliteratūrā. Taču kāds garnadzis, kurš jau reiz ”viesojies” veikalā, tomēr izlēma tajā atgriezties vēlreiz. Šoreiz viņš tika notverts.

Zādzība vienā no Valdemāra ielas veikaliem visai prozaiska: zaglis no tirdzniecības vietas aizgāja, nesamaksājot par preci – kādu dārgu viskija pudeli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likumsargi atklāj, ka alkohola zādzībā apsūdzētais kungs no cietuma atbrīvots tikai pirms trīs nedēļām. Šobrīd 32 gadus vecais vīrietis jau nopratināts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas vietā. Policisti pieļauj, ka pēc šā gadījuma viņam atkal nāksies atgriezties aiz restēm.

”Lai arī pastrādātais noziegums nav smags, ņemot vērā šā kunga kriminālo pagātni, visticamāk, tiesa viņam atkal piemēros apcietinājumu,” saka Ivars Čevers, Valsts policijas RRP Brasas iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks. Viņš atzīst, ka šādi noziedznieki labojas reti, un devītais likumpārkāpums ir diezgan skaidrs pierādījums tam, ka šim jaunajam cilvēkam cietums jau ir kļuvis par otrajām vai pat vienīgajām mājām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas