Cietumniekiem narkotikas piegādā ar helikopteriem

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Slepenas kabatas, slēptuves grīdās un sienās, dzīvnieki un pat helikopteri – tieši tik laba ir cietumnieku iztēle, kad jātiek pie aizliegtām lietām un vielām. Nesen jau tika vēstīts par zābakā paslēptu suni, tagad pastāstīsim par arbaletiem un citām savdabīgām narkotiku nodošanas metodēm.

Nevienam nav noslēpums, ka cietumnieki dažkārt ir arī narkotiku lietotāji. Daudzi lieto jau pirms nonākšanas zonā, citi,  apreibinošās vielas pamēģina, tieši esot tur.

Lai gan visi atkarīgie ieslodzītie tiekot ārstēti, un galējas nepieciešamības gadījumā, pat ar metadonu, ieslodzījuma vietu pārvaldē nenoliedz, ka narkotiku problēma aiz restēm pastāv.

Cietumniekam – narkomānam faktiksi vajag divas aizliegtas lietas – mobilo telefonu, lai sarunātu, kā tikt pie narkotikām un narkotikas, lai tās lietotu.

Te jau lietā tiek likta tāda iztēle, ka atliek vien pabrīnīties un domāt – tik asi prāti noderētu ne vienā vien pieklājīgā darbavietā.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas