Ciemata iedzīvotāji notver profesionālas krāpnieces

0 komentāri

Valmieras pusē vairākas dienas risinājušies iespaidīgi notikumi. No sākuma divas jaunas meitenes kādai sirmgalvei izmānījušas pēdējo naudu, bet pēc pāris dienām cietušās pensionāres kaimiņi palīdzējuši ļaundares noķert un nogādāt aiz restēm.

Gaļina Zilajā kalnā netālu no Valmieras dzīvo jau daudzus gadus. Notikumi, kuri risinājās pirms divām dienām, mazajā un mierīgajā ciematā vēl nav redzēti. Sieviete rosījusies pa savu dzīvokli, kad pie viņas nama durvīm atskanējis zvans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zvanītājas bija divas sievietes – blondīne un tumšmate, kuras tūdaļ metušās iekšā pensionāres dzīvoklī un sākušas viņai stāstīt dažnedažādas pasakas un piedāvāt nopirkt visādus apģērba gabalus.

Sievietes sirmgalvē nav klausījušās. Turpinājušas viņu apvārdot un pēc kāda brīža Gaļina jau stāvējusi kā noburta un ļāvusi viņām brīvi rosīties pa dzīvokli. Pensionāre labi atceras, ka vienai no dāmām rokās bijuši pat cimdi. Acīmredzot tāpēc, lai neatstātu pirkstu nospiedumus.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas