Čiekurkalnā nodeg vairākas garāžas! Negadījums vai ļaunprātīga dedzināšana?

0 komentāri

Čiekurkalnā uguns liesmas atrisinājušas senu problēmu – beidzot pazudīs vecas garāžas, ko cilvēki laika gaitā pārvērtuši par krāmu glabātuvēm.

Garāžas Saulkrastu ielā vairāk tiek izmantotas dažādu mantu glabāšanai, nevis automašīnām. Dēļu gali, gāzes baloni, benzīna kannas, vecas bērnu rotaļlietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas viss vakar pēcpusdienā aizdegās un dega pamatīgām liesmām, līdz beigās uguni izdevās nodzēst un padomju mantojuma būves pārvērtās par vēl neglītākām, nekā bija pirms tam.

Versijas cilvēkiem divas – vai nu bērni spēlējušies un beigās sastrādājuši blēņas, vai arī kāds beidzot izlēmis no būvēm atbrīvoties bez garas un plašas apspriešanas, vai un kā to darīt. Cilvēkiem par notikušo galva nesāp. Bija, kā bija. Būs labāk.

Tagad tikai jānovāc nekārtība, kas palikusi pēc ugunsgrēka. Ja pirms tam kādam šķūņos esošās mantas varēja šķist vērtīgas un neaizskaramas, tad tagad pavisam noteikti tās var doties uz izgāztuvi.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas