Četru bērnu mamma 3. augustā izgāja no mājām un nav atgriezusies… Palīdzi viņu atrast!

9 komentāri
Četru bērnu mamma 3. augustā izgāja no mājām un nav atgriezusies… Palīdzi viņu atrast!
Foto: Bezvests.lv

Tev noteikti jāizlasa

Tuvinieki lūdz atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir kāda informācija par četru bērnu māti, kura pirms nedēļas izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, bet joprojām nav atgriezusies.

Četru bērnu māte Marija Zlatopoļska izgāja no dzīvesvietas Pētersalas ielas apkaimē 3. augusta pievakarē, taču līdz šim brīdim nav zināma sievietes atrašanās vieta.

Sievietei mugurā bija kleita ar brūnas krāsas rūtojumu, krūšu apvidū raksts, no krāsainiem akmeņiem, melnas vasaras kurpes ar zeltītas krāsas akcentiem un sprādzi.

Līdzi viņa bija paņēmusi melnas krāsas somu, pasi, atslēgas ar automašīnas tipa piekariņu, uz kura rakstīts АЛЕКСАНДР, kā arī Samsung mobilo tālruni.

Pēdējā saziņa ar sievieti bijis 3. augustā laikā no plkst. 16.00-16.45. Ja jums ir kāda informācija par Marijas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, lūdzam ziņot uz Bezvests.lv tālruni 22084084 vai Valsts policijai pa tālruni: 110.

9 komentāri

TOP komentāri

 • FILIPS 72
  +6

  FILIPS 72

  IZGĀJUSI VIENA VAI LĪDZI IR VISI ČETRI BĒRNI.? .......UN LAI ŠO PUBLICĒTU IR JĀPAIET TURPAT 10.DIENAS???

  12.08.2015 22:37

 • Gunta Erliha
  +3

  Gunta Erliha

  Nu jacer uz to labako ka nekas launs nav noticis! Un mamma atgriezisies pie savam atvasitem! Varbut vinai bija pecdzemdibu depresija un nezinaja ko darit un lai nenodaritu pari mazajiem pati aizgaja no majam! Bet jacer tomer uz pasu pazitivako

  14.08.2015 07:05

 • es
  +2

  es

  Droshi vien aizgaaja atpuusties,diezkas nav ar 4 beerniem dziivot latvijaa

  13.08.2015 18:16

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas