Bruņots uzbrucējs Stabu ielā sadur vīrieti

0 komentāri

Vakar dažas minūtes pēc deviņiem vakarā policisti saņēmuši palīgā saucienu no Stabu ielas. Tur kāda nama pagalmā kautiņa laikā sadurts jauns vīrietis.

Neņemot vērā to, ka cietušajam pēc šāda notikumu pavērsiena bija nepieciešama steidzama mediķu palīdzība, viņš kopā ar savu paziņu bruņoto uzbrucēju tomēr notvēris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā nu kopīgiem spēkiem ļaundaris turēts gūstā, līdz pat brīdim, kad palīgā atsteigušies policisti. Kriminālpolicijas priekšnieks atzīst, ka pagaidām ziņas par notikušo izdevies iegūt tikai no cietušās puses, jo aizdomās turamais vīrietis atteicies sniegt jebkāda veida liecības par sava uzbrukuma motīviem.

Protams, tas viņu nepaglābs no soda.

Šodien šī Stabu ielas nama pagalmā sastaptie iedzīvotāji stāsta, ka konflikts visdrīzāk noticis strauji un pavisam negaidīti, jo neviens ķīviņu vīriešu starpā nav redzējis. Klaigāšana un lamāšanās šoreiz visdrīzāk izpalikusi. Tomēr nevienu no uzrunātajiem šāds notikums nepārsteidz. Policisti šeit ir bieži viesi.

Arī tuvējā veikaliņa saimnieks apstiprina, ka šāds notikums nav nekas ārkārtējs. Iedzeršana, ķīviņi un kautiņi šeit notiekot regulāri.

Šobrīd pret izolatorā snaudošo ļaundari uzsākts kriminālprocess par huligānismu. Likumsargi lēš, ka brīvība, aizturētais tik drīz nenonāks. Par šo pagaidām visai neskaidro uzbrukumu, vīrietim draud cietumsods līdz pat pieciem gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas