Brīvprātīgie apvieno spēkus pazuduša jaunieša meklēšanā; lūdz sabiedrības palīdzību

1 komentārs

Bezvēsts pazuduša jaunieša tuvinieki izmisīgi gaida jebkādas ziņas par viņa atrašanās vietu. Trešdien no rīta brīvprātīgie devās puisi meklēt Gaiļezera dzelmē, taču – bez rezultātiem.

20 gadus vecais Kristiāns Kārkliņš pazuda 3. decembrī. Jaunietis ap 7.00 no rīta izgāja no mājām Mežciemā, lai dotos uz darbu. Puisis darbā tā arī nav ieradies, viņa telefons izslēgts, Facebook profils arī dzēsts vai deaktivizēts. Tuvinieki pazudušo puisi meklēja gan ar policijas, gan interneta starpniecību, taču diemžēl – nekā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad Gaiļezera krastā izdevies atrast jaunieša somu. Nekādu personisko mantu tajā nav bijis. Brīvprātīgie no organizācijas bezvests.lv, palīdzot pazudušā jaunieša tuviniekiem, šodien lēma pārmeklēt ezeru.

Foto:

Lai arī puisi nav izdevies atrast, meklēšana nav noritējusi pavisam bez panākumiem – ir izdevies atrast vēl dažas pazudušā jaunieša mantas, kas nodotas policijai.

Brīvprātīgie no organizācijas bezvests.lv turpina meklēšanas darbus.

Ja jums ir jebkāda informācija par pazudušo Kristiānu, viņa atrašanās vietu vai gaitām pēc 3. decembra, lūdzam ziņot policijai vai organizācijai bezvests.lv (tālr.: 22084084)!

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ieva
    0

    Ieva

    Kāpēc atbildīgie dienesti - piem., VUGD nepārmeklē ezeru? Ir taču tehnika un ūdenslīdēji?!

    11.12.2015 14:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas