Brīvdienās ugunsgrēkos cieta četri cilvēki – Zilupes pusē, Rīgā un Kuldīgā

0 komentāri

Pagājušajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Latvijā saņēma 83 izsaukumus, no kuriem 41 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 27 uz glābšanas darbiem, savukārt 15 no izsaukumiem bija maldinājumi. Brīvdienās ugunsgrēkos cieta četri cilvēki.

Svētdien plkst. 19.08 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Zilupes novada Zaļesjes pagastu, kur dega automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg kravas automašīna 25 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta aptuveni 35 gadus vecs vīrietis, kurš guva rokas apdegumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svētdienas naktī plkst. 23.04 tika saņemts izsaukums uz Tapešu ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu dzīvojamai mājai deg pirmā stāva istaba un jumts 180 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta divi apmēram 61 gadus veci cilvēki, kuri saindējās ar dūmiem, bet no hospitalizācijas atteicās. Ugunsdzēsēji glābēji arī no ugunsgrēka izglāba divus kaķus un trusi.

Plkst. 2.01 VUGD saņēma izsaukumu uz Aveņu aleju Kuldīgā, kur dega dārza māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dārza mājai deg durvis un jumts 6 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 55 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus un tika hospitalizēts. Plkst. 2.48 ugunsgrēks tika likvidēts.

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūdra, malka, elektrības vadi, sadzīves mantas, dīvāns, gulta, riepas, ēku jumti un siena, trīs vieglās automašīnas, ēkas skurstenī esošie sodrēji, kūpinātava, četras dārza mājas, pirts, šķūnis un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Svētdien Jūrmalā ugunsdzēsēji glābēji no pie privātmājas esoša baseina izvilka aptuveni 50 gadus vecu noslīkušu cilvēku.

Sestdien ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā vairākiem nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – dzīvojamā mājā Krāslavā tika notverta čūska un palaista brīvībā, Babītes novadā tika atbrīvots makšķerauklā sapinies gulbis, bet Jūrmalā tika sniegta palīdzība zirgam, kurš tika pacelts, lai viņam varētu veikt medicīnisko manipulāciju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas