Bolderājas ”iedzērāji” piemēslo bērnu laukumu

1 komentārs

Aizvest bērnu uz rotaļu laukumu, bet tur šūpoļu vietā ieraudzīt pudeļu un čipšu paku kaudzi nav patīkami. Diemžēl kādā no Rīgas mikrorajoniem tā esot teju vai ikdiena.

Bolderājas māmiņas ir sašutušas. Rajonā jau tāpat nav diez ko liela bērnu laukumu izvēle, savukārt vienu, iecienītāko no tiem vietējie ”tusētāji” pārvērtuši par savu ballīšu vietu un aiz sevis atstāj tādu miskasti, kādai bērnus pat negribas tuvumā laist.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vislielākā šmuce te ir pēc brīvdienām, tagad laukums sakopts, taču mammas gatavojas, ka drīz to atkal piemēslos un šausminās par redzēto

Rīgas domē māmiņu sūdzēšanās ir sadzirdēta. Amatpersonas notiekošajā vaino bērnu laukuma novietojumu un dažu vietējo cilvēku kultūras līmeni.

Domnieki uzrunājuši arī likumsargus un vienojušies, ka patrulēšana šajā teritorijā notiks pēc iepsējas bieži, lai piesēst un iedzert gribētājus laikus iztrenkātu. Taču arī iedzīvotāji tiek lūgti – redzot, ka bērnu laukumā novācas dzert un mēslot mīlošas kompānijas, tūdaļ par to ziņot pašvaldības policijai, kas atbrauks un visu nokārtos.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Martins
    0

    Martins

    Attēlu autoru gan varēja pieminēt, tur ar māmiņam nekāda sakara! :D

    30.01.2015 21:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas